online web builder

DŻO LAMA

Cześć kosmiczni Przybysze!

Miło mi Was witać w krainie kotami płynącej. Jeśli zastanawiasz się co, do cholery, tutaj robisz to już opowiadam historie :)


O Mnie

Mam na imię Asia, ale mów mi Dżo. Skończyłam szkołę plastyczną, chciałam być jubilerem, potem reżyserem a zostałam tatuatorką...ale też jest spoko! Wręcz bym powiedziała, że to pasja mego życia ;) 

HistoriaJak to się wszystko stało?
Zaczęłam pracę w studio we Wrocławiu mając 17 lat, potem pracowałam w innym studiu, potem jeszcze w innym. Po prawie 3 latach aktywnego tatuowania i szybkiego rozwoju w technice postanowiłam założyć studio na swoich własnych zasadach w starym dworcu kolejowym. Wyremontowaliśmy wszystko od całkowitego gruzowiska. Z pełną ekipą budowlańców i nas samych zajęło nam to 3 miesiące. Niedoskonałości przykryłam kwiatami ;) A potem to dopiero się zaczęło. Powstała NASZA.
  

dzo_lama

Nasza tattoo shop

Mobirise

"No i co? Masz studio w dworcu? Jak jakiś MENEL?"
Tak :) Moje studio to 160m2 czystej rozpusty tatuatorsko - rozwojowej. Dlaczego rozwojowej? Razem z moim chłopakiem, Pawłem, stworzyliśmy przestrzeń, która nie tylko służy do upiększania ciał, ale też i duszy ;) Brzmi górnolotnie, co? haha. W Naszej prowadzone były zajęcia jogi, tantry, komunikacji, wykłady, warsztaty. W drugiej części zaś odbywał się tatuaż. Przestrzeń podzieliliśmy w taki sposób aby nic sobie wzajemnie nie przeszkadzało. NASZA zatrzęsła artystycznym Wrocławiem i zbliżyła do siebie setki ludzi. 

Każdy ma w sobie coś takiego, że przyciąga do siebie ludzi na jakich zasługuje. Ej.. to chyba ja dobrze robie w te życie. Tak sobie myśle. NASZA to mój drugi dom z moimi ulubionymi ludźmi ;) Śmiało moge powiedzieć, że mamy świetnych artystów. I to ilu! W chwili obecnej to jedno z największych studiów w Polsce. Ale czy najlepsze? Tego nie powiem nigdy, bo każdy ma inny gust, a w całej Polsce jest mnóstwo wybitnych artystów od przeróżnych stylów. Najlepiej sprawdźcie to sami :) 

Mobirise

Portfolio


Podróże

Mobirise

Gdzie nogi poniosą, albo gdzie kamper dowiezie.

Uwielbiam podróżować. Mój zawód to mix robienia sztuki, poznawania ludzi i podróży. Czy może być lepiej? 

Od samego początku widziałam potencjał tego, starałam się rozwijać i sprawdzać granice. Teraz już wiem, ze ich nie ma. Jeśli mam ochote jechać na drugi koniec świata i tatuować to to robię. Czerpię z tego energię, motywacje, spokój i relaks. Dziękuję Światu za takie możliwości. Dziękuje Światu też za instagram i fakt, że mogą mnie obserwować ludzie z całego świata i chcieć ode mnie tatuaż! hahaha. Do tej pory wykonałam tatuaże w ponad 15 krajach Europy, Hong-Kongu, Kanadzie i Stanach Zjednoczonych, a to jeszcze nie koniec ;) 

W 2018 razem z Pawłem kupiliśmy kampera. 30 letniego dziadka, który teraz odmienia znowu nasze życia. "Vanlife" to coś, co zawsze mi się podobało. W końcu przyszedł czas i na nas ;) Staram się pozbywać rzeczy, które mnie obciążają. Mówić "nie" dla materializmu, dążyć do prostoty, żyć w zgodzie z naturą. Droga, którą obrałam jest dla mnie spójna - to co robie jest dokładnie tym o czym myślę i co czuję. Spełniłam marzenie, którym było założenie studia, teraz idę mieszkać troche do kampera ;) Tobie też życzę spełnienia! 

NASZA już zyje własnym życiem i ma się świetnie, więc moge na chwile opuścić moje dziecko. Po małym remoncie auta wyjeżdżamy w kolejne podróże. W 2019 robimy podróż do Portugalii gdzie po drodze będę tatuować w 4 krajach. Potem planujemy Skandynawie, a potem.. się zobaczy ;) We Wrocławiu wciąż bywam i będę bywać! Zatem widzimy się w Naszej albo gdzieś na świecie. 


Zapisy

Zapisy na Wrocław na 2019 rok zostały już zamknięte. Nie mam już wolnych miejsc na tatuaż ani na liście rezerwowej. Zapisy na guestspoty otwieram na bieżąco i informuję o tym na moim instagramie i facebooku – te zapisy odbywają się przez mail dzolama@gmail.com. Więcej w zakładce ZAPISY.

Kontakt

Odwiedz nas! Zapraszam:)

Na codzień znajdziesz mnie w Nasza Tatto Shop

ul. Tęczowa 3, 53-601 Wrocław, Polska

email Dzolama@gmail.com

Obserwuj:
Dżo Lama instagram
Dżo Lama facebook

Nasza tattoo shop instagram
Nasza tattoo shop facebook


Dane Kontaktowe

Dzolama@gmail.com
Pracownia Artystyczna Joanna Świrska
ul. Tęczowa 3 53-601 Wrocław
NIP 8943100127
REGON 366829278