free site creation software

FAQ

1. JAK UMWIĆ SIĘ NA TATUAŻ?
Zapisy na Wrocław na 2019 rok zostały już zamknięte. Nie mam już wolnych miejsc na tatuaż ani na liście rezerwowej. Zapisy na guestspoty otwieram na bieżąco i informuję o tym na moim instagramie i facebooku – te zapisy odbywają się przez mail dzolama@gmail.com. Więcej w zakładce ZAPISY.

2. JAK WYGLĄDA KWESTIA ZADATKU?
Zadatek jest formą dotrzymania terminu z obu stron. Jest wpłacany na konto po ustaleniu szczegółów sesji, potwierdzenie zadatku musi zostać wysłane na na dzolama@gmail.com. Zadatek jest bezzwrotny w przypadku niedotrzymania terminu przez klienta. Jeśli tatuator wyrazi zgodę możliwe jest przesunięcie terminu. 

3. JAK WYGLĄDA KWESTIA PROJEKTU?
Projekt jest pokazywany w dniu sesji. Możliwe jest wówczas wprowadzenie zmian. Więcej do poczytania tutaj.

4. CZY NA TATUAŻ MOGĘ PRZYJŚĆ Z OSOBĄ TOWARZYSZĄCĄ?
Tak, ale OBOWIĄZKOWYM warunkiem jest przyniesie przez osobę towarzyszącą karmy dla psa/kota (zbiórka dla fundacji) lub zasilenie skarbonki Otwartych Klatek gotówką. Tylko jedna osoba towarzysząca na jedną osobę dziarającą się. Więcej nie jesteśmy Was w stanie pomieścić ;)
W studio nie mogą przebywać dzieci ze względu na ich bezpieczeństwo.

5. CZY MUSZĘ MIEĆ 18 LAT?
Tak, tatuujemy tylko osoby pełnoletnie lub osoby od 16 roku życia, które przyjdą razem z rodzicem (wymagany dowód osobisty obojga).


6. JAK DBAĆ O TATUAŻ?
Tatuażysta po sesji założy opatrunek z folii, który następnego dnia z rana należy ściągnąć, a tatuaż przemyć wodą z nieperfumowanym mydłem lub płynem do higieny intymnej. Następnie smarujemy tatuaż cienką warstwą kremu (dostępnym w aptece lub bezpośrednio w studiu) i owijamy nowym kawałkiem folii spożywczej. Postępujemy tak około trzech razy dziennie, przez dwa dni. Po upływie dwóch dni tylko smarujemy kremem (bez folii) aż do całkowitego zagojenia. Pamiętaj jednak, że warstwa kremu musi być cienka żeby skóra mogła swobodnie oddychać. Po upływie czasu gojenia proponujemy nawilżać i pielęgnować tatuaż naturalnymi olejami (olej kokosowy, shea, macadamia itp.). W lecie zaś polecamy tatuaż smarować najwyższym dostępnym filtrem dobrej jakości. W naszym studiu wykonywane są tatuaże w różnym stylu dlatego też sposób gojenia u każdego wygląda inaczej. Tatuażysta zawsze przekaże niezbędne wskazówki dotyczące procesu gojenia i późniejszej pielęgnacji.

Dodatkowe info: po studio nie chodzimy w butach i Was prosimy o to samo. W razie czego mamy dużo kapci do wyboru!